Contact

Provinciehuis Groningen, ingang Martinikerkhof

Contactgegevens

Subsidieaanvragen

Voor vragen over het aanvragen van een subsidie kunt u terecht bij het subsidieloket van de provincie Groningen.

  • E-mail: subsidieadviesloket@provinciegroningen.com
  • Telefoon: 050 - 316 47 00.
  • Chat: op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur kunt u ook chatten met de provincie. U wordt dan doorverwezen naar de medewerker die u meer kan vertellen.

Voor het sparren over de mogelijkheden op specifieke thema’s

Bent u geïnspireerd geraakt, maar weet u nog niet precies hoe de provincie u kan helpen, neem dan rechtstreeks contact op met één van onze medewerkers.

MKB Algemeen
Ronald Vlonk, e-mail: r.vlonk@provinciegroningen.nl
Meindert Tuin, e-mail:  m.tuin@provinciegroningen.nl

(Groene) Chemie
Dirk Koppert, e-mail: d.koppert@provinciegroningen.nl
Gerwin Wiersma, e-mail: g.wiersma@provinciegroningen.nl

Biobased Economy
Pieter-Jan Bouwmeister, e-mail: p.j.bouwmeister@provinciegroningen.nl

(Duurzame) Energie
Luuk Buit, e-mail: l.buit@provinciegroningen.nl

IT, Big Data, Smart Factories
Peter Schouwstra: e-mail: p.schouwstra@provinciegroningen.nl

Arbeidsmarkt
Rob Wolters, e-mail: r.j.h.wolters@provinciegroningen.nl
Bas Fokkens, e-mail: s.x.fokkens@provinciegroningen.nl
Mirjam Punter, e-mail: m.punter@provinciegroningen.nl

Healthy ageing
Frank Mennega, e-mail: f.v.mennega@provinciegroningen.nl
Irma de Jeer, e-mail: i.de.jeer@provinciegroningen.nl

Interreg A
Johannes Boshuizen, e-mail: j.boshuizen@provinciegroningen.nl

Interreg B en Horizon 2020
Nina Knol, e-mail: n.v.knol@provinciegroningen.nl

Financiën
Frank Dijkstra, e-mail: f.h.c.dijkstra@provinciegroningen.nl
Klaas Stadens, e-mail: k.stadens@provinciegroningen.nl

Contactgegevens NOM, SNN, EBG